Máte otázku? Jak je na tom Vaše smlouva nebo jak změnit dodavatele, jak rozumět smlouvě, jak je tvořená cena atd.? Zadejte dotaz

Byli jste s námi spokojeni?

Budeme rádi, když nám na Google nebo na Seznamu zanecháte hodnocení. Vaše recenze nám pomáhají nadále zlepšovat naše poradenství a pomáhají i dalším zájemcům, kteří se o využití našich služeb rozhodují.

Ohodnoťte nás na Google

Klikněte na tlačítko

Klikněte na tlačítko

Po rozkliknutí tlačítka „Napsat recenzi na Google“ se před Vámi otevře okno pro napsání recenze. Pokud nejste přihlášeni, nabídne Vám Google možnost přihlášení či registrace. Bez účtu na Google bohužel recenzi přidat nemůžete.

Hodnocení

Hodnocení

Nejprve vyplňujete počet hvězdiček, který vyjadřuje Vaši spokojenost (5 hvězdiček = nejlepší hodnocení). Zde můžete skončit, anebo ještě můžete přidat textové hodnocení kliknutím na textové pole pod hvězdičkami.

Zveřejnění

Zveřejnění

Po vyplnění hodnocení je ještě třeba kliknout vpravo dole na tlačítko „Zveřejnit“. V tu chvíli je recenze uložena a zveřejněna pro všechny, kdo si naši firmu na Google vyhledají.

Ohodnoťte nás na Seznamu

Pokud nejste přihlášeni, nabídne Vám Seznam nejprve možnost přihlášení či registrace. Bez účtu na Seznamu bohužel recenzi přidat nemůžete.

Klikněte na tlačítko

Klikněte na tlačítko

Po rozkliknutí tlačítka Napsat recenzi na Seznamu“. se před Vámi otevře profil naší společnosti na Firmy.cz. Zhruba v polovině stránky je řádek Hodnocení, na jehož pravém konci je tlačítko Přidat hodnocení“.

Hodnocení

Hodnocení

Nejprve vyplňujete počet hvězdiček, který vyjadřuje Vaši spokojenost (5 hvězdiček = nejlepší hodnocení). Zde můžete skončit, anebo ještě můžete přidat komentář do textového pole, které se Vám zobrazí po uložení hvězdiček.

Zveřejnění

Zveřejnění

Vaše hodnocení je zveřejněno v sekci Hodnocení firmy“, a to hned jakmile vyplníte počet hvězdiček. Kdykoliv se k němu však můžete vrátit, abyste doplnili textový komentář či upravili počet hvězdiček.