Máte otázku? Jak je na tom Vaše smlouva nebo jak změnit dodavatele, jak rozumět smlouvě, jak je tvořená cena atd.? Zadejte dotaz

Jsme encall.
Váš partner při hledání dodavatele energií

Budujeme portfolio technologických projektů, které zákazníkům pomáhají šetřit a správně se rozhodnout.

Jsme součástí

- Něco málo o nás

Jsme technologická společnost se zaměřením na energetiku

Naším cílem je za použití moderních technologií a osobního přístupu pomáhat zákazníkům se kvalifikovaně rozhodovat při výběru dodavatelů energií, respektive jejich nabídek, a v případě zájmu zajistit hladký přechod k novému dodavateli. V popředí našeho zájmu je vždy klient.

Společnost encall se opírá o více než 13 let zkušeností svých zakladatelů v oblasti energetiky a v tuzemském prostředí se již etablovala na pozici významného experta v tomto oboru. Společnost je registrovaná u Energetického regulačního úřadu.

13
Na trhu v oblasti energetiky
70
Zaměstnanců

Kdo to má u nás na starost?

Seznamte se se zakladateli společnosti encall s.r.o.

Tomáš Suchý

Tomáš Suchý

Co-Founder, CEO

Tomu všemu šéfuje. Bez něj by to u nás nefungovalo. Energetice rozumí a chce, abyste jí rozuměli i vy. Na tom pracuje přes 13 let.

David Černohorský

David Černohorský

Co-Founder, CSO

Se stará o obchod. Chce pro vás získat ty nejvýhodnější nabídky v oblasti energetiky a díky široké síti kontaktů se mu to daří.

Zařídíme vám nejvýhodnější dodávku energií

Jste klientem České spořitelny? Využijte naši on-line Platformu DEAP, která pro vás byla na míru ve spolupráci s Českou spořitelnou připravena.

Nejste klientem České spořitelny? Pokud nejste, ale chcete mít také výdaje za energie pod kontrolou nebo potřebujete změnit dodavatele, rádi vám také pomůžeme. Podívejte se na naše online tržiště s energiemi na enmarket.cz.

Platforma DEAP

v prostředí České spořitelny

Pomáháme klientům České spořitelny

Pro klienty České spořitelny exkluzivně přinášíme nezávislý srovnávač cen energií, který má za cíl pomoci s výběrem dodavatelů elektřiny a plynu. Srovnávač využívá naši technologickou Platformu DEAP, která klientům umožňuje ucelené srovnání nabídek dodavatelů energií a která pomůže i se sjednáním nové smlouvy.

Řešení se stalo integrální součástí služby Moje zdravé finance České spořitelny, přičemž takovou službu až dosud žádná z tuzemských bank neposkytovala. Integrace srovnávacích služeb s bankou přináší vysokou přidanou hodnotu pro klienty České spořitelny.

Bezplatná linka pro klienty České spořitelny 800 044 044

Více informací pro klienty České spořitelny
Více informací o Platformě DEAP

Služby pro
obchodní partnery

Efektivně oslovíme vaše stávající zákazníky. Jsme mnohem úspěšnější v dotahování obchodů než konkurence. Díky týmu odborníků na energetiku skutečně rozumíme tomu, co děláme, a pohybujeme se v tomto segmentu jako ryba ve vodě.

Celý proces usnadníme a zjednodušíme na základě našeho unikátního on-line řešení. Pomocí naší Platformy DEAP vám přivádíme i nové zákazníky. Naše řešení je dostupné jako služba na klíč a citlivě integrováno do vašich klientských aplikací.

Služby pro
koncové zákazníky

Šetříme Váš čas, peníze a také přírodu. Nechceme, abyste dlouhé hodiny a dny trávili nad výběrem svého dodavatele energií a riskovali, že šlápnete vedle. Přechod k jinému dodavateli energií anebo optimalizace aktuální smlouvy nemusí být horor.

Dodáme vám přehled ověřených nabídek energií od stálých dodavatelů. To vše bez smluvních kliček a pokut. Postaráme se o plynulou změnu dodavatele energií bez zbytečného papírování. Naší prioritou je vaše spokojenost.

Na jakých projektech pracujeme?

Platforma DEAP

Pro korporátní partnery představuje nejmodernější technologickou platformu, která poskytuje řešení na klíč pro srovnávání dodavatelských nabídek citlivě zabudované do jejich aplikací, čímž napomáhá rozvíjení vztahů s jejich klienty.

 

enmarket.cz

enmarket.cz je nezávislé energetické on-line tržiště. Portál slouží k získání nejlepších nabídek elektřiny a plynu, zohledňující komplexní hodnocení dodavatelů energií, a k podpoře při sjednání smlouvy s novým dodavatelem. Zákaznické centrum tohoto portálu využívá technologii Platformy DEAP.

Partneři, se kterými spolupracujeme